Mūsų istorijos pradžia

Apie mus

Bioguto širdis esame mes, Milda ir Vaiva, dvi seserys, nuolat ieškančios geriausių produktų savo ir savo šeimos sveikatai. Paieškų kelias nėra lengvas ir paprastas, reikalauja daug profesinių žinių, patirties ir įgūdžių, bet tuo pačiu augina ir apdovanoja. Mums labai malonu savo atradimais pasidalinti su Jumis.

Kaip viskas prasidėjo?

Labas! Aš esu Vaiva. Visada stengiuosi darbą, kurį darau, atlikti maksimaliai gerai. Esu vaistininkė ir labai myliu mokslą. Baigiau doktorantūros studijas tikėdamasi, kad dirbsiu kokiame nors mokslo institute ar universitete. Bet žmogus planuoja, o Dievas juokiasi.

Po studijų atsidūriau Utenoje, kur nei vieno, nei kito nėra. Bet yra vaistinių ir Utenos kolegija, kuri maloniai mane priėmė ir patikėjo mano gebėjimais ugdyti sveikatos priežiūros specialistus, dėstant jiems farmakologiją.

Taip beveik 10 metų dirbau dviejose darbovietėse, kol sulaukiau šeimos pagausėjimo ir teko iškeliauti motinytės atostogų.

Atsitraukimas nuo aktyvių darbų, privertė permąstyti savo vertybes ir perdėlioti prioritetus. Supratau, kad sukaupiau daug žinių, kurios man trukdo jaustis komfortiškai vaistinėje, nes ten ne visada yra tokių produktų, kuriuos norėčiau pasiūlyti žmonėms.

Tada suvokiau, kad niekas už mane nepadarys to, ko man reikia: ėmiausi pati ieškoti gamintojų, kurie jau turi sukūrę arba pagal mano sudėliotus receptus galėtų sukurti maisto papildus ir maisto produktus taip, kad jie duotų didžiausią naudą, būtų patogūs vartoti, turėtų stiprų mokslu grįstų įrodymų užnugarį bei, kiek įmanoma, tvarūs ir ekologiški.

Kadangi mėgstu dirbti komandoje ir puikiai suprantu, kad neturiu visų reikiamų gebėjimų, pasikviečiau į kompaniją taip pat vaiko priežiūros atostogose buvusią savo seserį Mildą.

Su entuziazmu pradėjome idėjos įgyvendinimą ir taip po kelių mėnesių diskusijų, paieškų ir kūrybinių kančių, persipynusių su vaikų maitinimu, dantų dygimu, naktiniais verksmais, plačiomis vaikiškomis šypsenomis bei kitais mamiškais džiaugsmais, gimė Bioguto.

Kas mums yra Bioguto?

Bioguto tikslas – sveiki ir laimingi žmonės, gyvenantys aktyvų gyvenimą švarioje ir sveikoje aplinkoje.

Mes įsitikinę, kad norėdami pasiekti savo svajones, turime gerai jaustis. Tam reikia pastangų, žinių ir įrankių. Pastangos turi būti iš kiekvieno asmeniškai, o mes pasiryžę Jums suteikti žinių, tinkamų produktų ir visapusišką palaikymą.

Tikime, kad maistas gali būti mūsų vaistas. Įvairios maiste esančios medžiagos turi didžiulę galią, ypač, jei yra joms natūralios formos ir komplekse su kitais natūraliai gamtoje lydinčiais junginiais.

Tad surinkome Jums maksimaliai natūralius produktus su didžiuliu mokslu grįstų įrodymų bagažu ir džiaugiamės,galėdamos Jus lydėti geresnės savijautos link.

Labai gerbiame ir saugome mūsų planetą, todėl siekiame tvarumo ir ekologijos.

Tik natūralūs produktai

Stikliniuose buteliukuose

Įpakavimas draugiškai gamtai

Prie to jau prisidedame šiais būdais:

• siuntų pakavimui naudojame ekologiškas ir gamtai draugiškas medžiagas;
• skystus produktus fasuojame į stiklinius butelius;
• produktų gamybai naudojame žaliavas, gautas iš laukinės gamtos, ekologiškas arba bent jau užaugintas nenaudojant jokių pesticidų.

Pasirinkome tokį kelią ne dėl to, kad jis lengvas, bet dėl to, kad visi turėtume juo eiti.

Kurdamos Bioguto vadovaujamės šiomis vertybėmis: aukščiausia kokybė, įrodymais grįsta nauda sveikatai, tvarumas, skaidrumas ir stiprus grįžtamasis ryšys. Tikimės ilgos ir gražios draugystės su Jumis!

Su džiaugsmu Vaiva ir Milda

Tinkamai rūšiuokite pakuotes

Ar rūšiuojate šiukšles? Mes – TAIP! Ir raginame Jus daryti tą patį. Labai atsakingai renkamės produktų pakuotes ir stengiamės, kad jos būtų perdirbamos ir kuo mažiau terštų aplinką. Vis dėl to mūsų vienų pastangų neužtenka. Reikia kiekvieno Jūsų asmeninio indėlio rūšiuojant pakuotes, kad jos nevirstų šiukšlėmis, keliaujančiomis į sąvartynus. Labai norime to išvengt, tad primename Jums , kaip reikėtų teisingai rūšiuoti nuo BIOGUTO produktų likusias pakuotes, kad jos toliau sėkmingai gyvuotų perdirbtos kitais pavidalais, o ne liūdnai dūlėti sąvartynuose:

• Dėžutė, kurioje gavote supakuotą siuntą, ir popierius, į kurį buvo įsukti buteliukai, kad nesudužtų, turi keliauti į popieriui ir kartonui skirtą konteinerį.

• Stiklinis buteliukas, likęs suvartojus produktus, turi rasti prieglobstį stiklo konteineryje.

• Plastikinis kamštelis nuo Bioguto Omega-3 Premium tegu įkrenta į plastiko konteinerį.

• Metaliniai dangteliai turi atsidurti metalui skirtame konteineryje.

• Etiketes nuo stiklinės taros prašytume nuplėšti ir įmesti į plastikui skirtą konteinerį. Jos pagamintos iš perdirbto plastiko. Tegu būna perdirbamos dar kartą.

Jei turite kaip pakuotę panaudoti dar kartą, būtinai taip ir padarykite! Net ir maži žingsneliai veda didelelių pokyčių link.

Ačiū, kad rūšiuosite pakuotes ir kartu su mumis prisidėsite prie švaresnio ŽEMĖS veido!